Návod k seznamce (Ona hledá jeho - jen vážně)

Dámy, slečny, dívky, hledáte-li partnera pro vážný a pokud možno trvalý vztah, zkuste to zde.
Pravidla fóra
Věnujte prosím pozornost důležitým zásadám bezpečného seznámení přes internet!
Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 83
Registrován: ned 22. úno 2015 12:16:11
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Návod k seznamce (Ona hledá jeho - jen vážně)

Příspěvek od admin » sob 23. kvě 2015 10:59:50

Jak podat inzerát
 1. Pro podání inzerátu se musíte na tomto portálu zaregistrovat a přihlásit.
 2. Vyberte si v seznamce rubriku, která vás zajímá, a založte nové téma.
 3. Zvolte vhodný nadpis. Nejlépe takový, který blíže charakterizuje vaši osobu, nebo koho hledáte, např. Žena 35 let z Pardubic hledá protějšek do 40 let.
 4. Do textu napište další informace, tak jak je u seznamovací inzerce zvykem. Jelikož však inzerujete jako uživatel webu psychoforum.cz, doporučujeme do textu uvést, i důvod vašeho členství na tomto portálu, zdali například trpíte nějakou psychickou poruchou, aby měl o vás případný protějšek více informací a nemohlo tak později dojít k nedorozumění.
 5. Naopak, nepište do inzerátu žádné osobní kontaktní údaje (telefon, email, bydliště), které by snadno mohly vést k vaší identifikaci, nebo nežádoucímu obtěžování.
 6. Inzerát si po sobě zkontrolujte, případně opravte a odešlete. Reakce na inzerát si budete moci přečíst buď zde, anebo vám budou odpovědi chodit do soukromých zpráv.
 7. Pokud vám přijdou na váš inzerát nabídky, buďte slušní a odpovězte, i když nebudete mít o nabídku zájem.
 8. Řiďte se pravidly fóra, obzvlášť oddílem Zásady bezpečného seznámení. Buďte opatrní a své osobní a kontaktní údaje nesvěřujte osobám, o kterých zatím sami nic nevíte. Pokud by se vám přece jen stalo, že by vás někdo nepřiměřeně obtěžoval, tak nás kontaktujte.
 9. Pokud se stane váš inzerát neaktuální, anebo již nebudete mít zájem o jeho zveřejnění z jakéhokoliv důvodu, tak nás požádejte o smazání. Příspěvky a inzerce v rubrice Seznamka vyjímáme z pravidla fóra týkajícího se smazání příspěvků. Smazání bude provedeno neprodleně a bez posuzování. Uvědomte si však, že obnovení smazaného inzerátu a případných reakcí již není možné.

Jak odpovídat na inzerát
 1. Proto, aby uživatel mohl na inzerát zareagovat, nebo soukromě odpovědět, musí být na tomto portálu zaregistrován a přihlášen. Nepřihlášení návštěvníci si inzeráty mohou pouze pročítat, bez možnosti odpovědi.
 2. Pokud vás tedy zaujal některý ze zveřejněných inzerátů a jste přihlášeni máte dvě možnosti, jak na inzerát zareagovat:
  1. Odpovědí na inzerát přímo do fóra, obdobně jako byste odpovídali na jakékoliv jiné diskuzní téma na tomto portálu. Uvědomte si ale, že tato odpověď je veřejná, a může si ji přečíst kdokoliv. Proto se na vážně míněné nabídky tento způsob nehodí. Použijte fórum spíše pro obecnou reakci na inzerát, nebo třeba pro další upřesňující dotazy na inzerenta.
  2. Vhodnějším způsobem k odeslání nabídky k seznámení je prostřednictvím soukromé zprávy přímo inzerentovi. Toto můžete provést buď přímo ze zobrazení inzerátu, kde vidíte u inzerenta odkaz 'Kontaktovat uživatele' anebo ze zobrazení profilu inzerenta, kde rovněž najdete možnost kontaktovat uživatele. Po odeslání vaší nabídky vyčkejte, zdali vám inzerent odepíše.
 3. Nejen pro inzerenta, ale i pro odepisujícího uživatele platí pravidla fóra a především Zásady bezpečného seznámení. Nesdělujte nikomu, kým si nebudete jisti, své osobní a kontaktní údaje. Pokud narazíte na inzerát nebo inzerenta, který zjevně porušuje pravidla fóra, tak nás prosím kontaktujte.
PsychoForum.cz je i na Facebooku!

Odpovědět

Zpět na „Ona hledá jeho - jen vážně“