Uvítací zpráva

Co je na fóru nového? Informace a aktuality o nově založených fórech a subfórech, poruchách, odstávkách apod.
Zamčeno
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 83
Registrován: ned 22. úno 2015 12:16:11
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Uvítací zpráva

Příspěvek od admin » pát 10. dub 2015 15:09:23

Vítejte na portálu PsychoForum.cz!

Jak název napovídá, naleznete zde diskuzní fóra a témata související s lidskou psychikou. Psychika každého člověka je odlišná, někdo si žádné psychické problémy nepřipouští, nebo si jich není vědom, jiný je zase naopak může vnímat velmi intenzivně. Ať tak nebo tak, problematika stavu mysli, duševního zdraví, emocí, závislostí, psychických poruch, sexuality a mnoha dalších atributů lidské osobnosti se dotýká každého z nás, našich blízkých, známých i neznámých.

Diskuzní fóra jsou na tomto portálu rozdělena do kategorií, z nichž některé jsou obecné (např. Obecná témata, Životní styl) nebo odlehčující (Off topic), jiné jsou věnované konkrétní problematice (Týrání a zneužívání, Sexualita, Psychické poruchy apod.). Diskutovat lze o čemkoliv, co souvisí se zaměřením portálu a jednotlivých diskuzních fór. Do diskuze se nemusíte zapojovat ihned, někomu bude stačit pročtení diskutovaných témat. V tomto případě můžete portál užívat i bez registrace, většina témat je přístupna i náhodným návštěvníkům. Pokud však budete mít zájem zapojit se do diskuze, anebo budete chtít založit vlastní téma, bude zapotřebí se zde zaregistrovat. Nemusíte se ale obávat ztráty soukromí, nebo prozrazení totožnosti, každý uživatel zde vystupuje anonymně a ve svém profilu může zveřejnit pouze ty údaje, které sám chce. Podmínkou pro užívání tohoto portálu je jen uvedení platné emailové adresy a dodržování pravidel fóra.

Děkujeme za vaši návštěvu a přejeme, aby vám toto fórum, pokud ho budete využívat, bylo co nejvíce nápomocno. Jestliže vám tento náš portál vyhovuje a považujete-li jeho služby za užitečné, doporučte nás prosím svým přátelům a známým.
PsychoForum.cz je i na Facebooku!

Zamčeno

Zpět na „Novinky a oznámení“